Naši členové

21.01.2019 21:40

 

Vlastimil Velebil (předseda ZKO)

zkoušky: BH, IGP 1, IGP 2, ZVV 1, ZVV 2, obranářské + stopařské

 Belgický ovčák - Akim, Fetch z Údolí Jizery                                                                        

  

 

 

Vlasta Říhová (výcvikář ZKO)  

zkoušky: ZZO, ZZO 1,  ZM, ZVV 1, ZVV 2, BH, SPr1                                                                

Německý ovčák - Gira Daripo                          Krátkosrstá kólie -  Blacky Star Katri White                       

                                                      

 

 

Lenka Vávrová                                            

zkoušky: BH-VT, ZZO, ZZO 1                               

Rotvajler - Amy                                        Rotvajler - Ines z Benáteckého dvora                                                 

     

 

 

Jana Kotulánová (jednatel ZKO)    Jiří Kotulán

    ATA  -  1. supeň "Junior Animal Trainer"          zkoušky: ZZO  

zkoušky:  ZVP1, ZVP2, ZM, ZPS1, ZZO1,               

                ZVV1, BH-VT, FPR 1,2,3, IFH1

Československý vlčák

Chaan Čono z Molu Es                                      Německý ovčák - Arnie

         

 

 

 Alena Králíčková                                  Monika Vrkoslavová

 Ruský černý teriér - Christin Arilendo        Německý ovčák - Buddy (Eric z Prodašic)

        

 

   Lukáš Barchanski                         

     zkoušky: ZM                                                             

    Německý ovčák - Thor Ďáblův jezdec        Belgický ovčák - Falco Tomanland

     

       

 MVDr. Ľubica Nečasová

 zkoušky: ZM, ZZO1, BH, ZVV1, Spr1, IPO 1, IPO 2, IGP 3.

 Německý ovčák - Lazar von Arenaris a Jaxx von der Freiheit Westerholt

 

 

 Petr Novák                                           Kristýna Fuxová 

  zkoušky: ZZO, ZZO1                                                                  

 Border kolie - Achát z Šemnické skály                Bílý švýcarský ovčák - Ellis Three Šimíček 

                                                                                          a  Annabeth z Pohádkové chalouply

                 

 

Veronika Popelková

Rotwailer - Irene od Syrůvky                         Bulterier - Viktor Llubpet (alias Aegon)
            

 

Vlasta Říhová (výcvikář)

Německý ovčák - Gira Daripo ; Krátkosrstá kólie: Blacky Star Katri White 

    Aneta Velebilová                       Jaroslava Mrkosová   

   Border kolie - Max                                    Československý vlčák - Anilope Hlas Vlka   

       

  

  Josef Šesták                                       + František Pilát 

  figurant I. třídy,                                                zkoušky: ZVV2, Zk. vodícího psa  

  zkoušky IGP 3                                                                          Labrador - Freddy Connor z Horských vršků